دکتر محمد درویشی

دکتر محمد درویشی

کد نظام پزشکی: 66358
4.8 (35 نظر)
٪95 پیشنهاد کاربران
488 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محمد درویشی

مطب مهرآباد جنوبی
آدرس: تهران - تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان 20 متری شمشیری، روبروی خیابان طحانی، مجتمع آریوسنتر، کوچه جعفریان، پلاک 2، واحد 2، طبقه اول
اولین نوبت آزاد:فردا | 18:15
خیابان پیروزی
آدرس: تهران - تهران،خیابان پیروزی،بعد از چهارراه کوکاکولا،روبروی مسجد قدس،جنب تامین اجتماعی،پلاک288،طبقه همکف
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

آدرس مطب دکتر محمد درویشی

خیابان پیروزی
آدرس:
تهران،خیابان پیروزی،بعد از چهارراه کوکاکولا،روبروی مسجد قدس،جنب تامین اجتماعی،پلاک288،طبقه همکف
تلفن:
مطب مهرآباد جنوبی
آدرس:
تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان 20 متری شمشیری، روبروی خیابان طحانی، مجتمع آریوسنتر، کوچه جعفریان، پلاک 2، واحد 2، طبقه اول

نظرات درباره دکتر محمد درویشی

4.8
از 35 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%95
پیشنهاد کاربران
امیرحسین(1403/04/12)
نوبت دهی مطب
(1403/04/12)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه : بیماری رماتیسم، بی حوصلگی و خستگی پزشک آزاردهنده بود
زهرا(1403/04/01)
نوبت دهی مطب
(1403/04/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
به علت تب مالت مراجعه کردم
ارزو(1403/03/23)
نوبت دهی مطب
(1403/03/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار دکتر عالی باسواد هستن خوش برخورد و همچین دکترهایی کمیاب شدن واقعا بابت بودنشون خدارو شاکرم❤️
کاربر دکترتو(1403/03/03)
نوبت دهی مطب
(1403/03/03)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
جهت درمان تبخال مراجعه کردم ، دکتر درویشی بسیار دکتر عالی هستند ، تشخیص و درمان عالی رفتار عالی
کاربر دکترتو(1403/03/02)
نوبت دهی مطب
(1403/03/02)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
من از قبل دکتر درویشی رو میشناختم و از مریضهای ایشون بودم و اعتقاد کامل به تبحر و دانش ایشون در زمینه بیماری‌های عفونی و ویروسی دارم. امروز هم بدلیل ابتلا به سرماخوردگی شدید مراجعه کردم که با تشخیص ایشون دارو گرفتم.
حجت اله(1403/02/25)
نوبت دهی مطب
(1403/02/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پزشکی هستند با اخلاق خوب و پسندیده و بردبار ،با احساس مسئولیت نسبت به بیمار خود .سعی مینمایند که به بیمار نوع بیماری را تشریح و با آگاهی دادن به او روشهای درمان را نیز تفهیم نمایند.

سوالات متداول راجع به دکتر محمد درویشی

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد درویشی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد درویشی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد درویشی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمد درویشی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد درویشی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد درویشی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمد درویشی کجا است؟
دکتر محمد درویشی 2 مطب در خیابان پیروزی و مطب مهرآباد جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد درویشی را ببینید.
آیا دکتر محمد درویشی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد درویشی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمد درویشی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد درویشی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد درویشی چه زمانی است؟
دکتر محمد درویشی از روز چهارشنبه 27 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد درویشی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد درویشی چقدر است؟
تا کنون 35 نفر به دکتر محمد درویشی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد درویشی 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمد درویشیدکتر محمد درویشی dr mohammad darvishi از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر محمد درویشی در تهران،خیابان پیروزی،بعد از چهارراه کوکاکولا،روبروی مسجد قدس،جنب تامین اجتماعی،پلاک288،طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد درویشی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177982349 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد درویشی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد درویشی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد درویشی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد درویشی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد درویشی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.