دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%100
پیشنهاد(از 18 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین سلیمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین سلیمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 18 کاربر)

%100
18 کاربر از 18 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

فاطمه سادات رضوی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک حاذقی هستند.

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی مردخدا انسان مومن دست بخیر هزینه تراشی برای بیمار نمیکنند حتی کمک به بیمار هم میکنند کم هستند مثل ایشان .

مختار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار متخصص وخوش برخورد من از دکتر نتیجه گرفتم ممنونم از منشی و دکتر عزیز

زهرا سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون تو تشخیص درد واقعا تبحر داشتن

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آرام و صبورو مجرب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین سلیمیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پیروزی
تهران - تهران ، خیابان پیروزی ، بین خیابان دوم و سوم نیروی هوایی ، شماره 149 ، ساختمان بوستان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین سلیمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین سلیمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین سلیمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین سلیمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین سلیمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سلیمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین سلیمیان کجا است؟
دکتر حسین سلیمیان 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین سلیمیان را ببینید.
+
آیا دکتر حسین سلیمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سلیمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین سلیمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین سلیمیان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین سلیمیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین سلیمیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سلیمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین سلیمیان چقدر است؟
تا کنون 18 نفر به دکتر حسین سلیمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین سلیمیان 5 از 5 است.
درباره دکتر حسین سلیمیان


دکتر حسین سلیمیان dr hosein salimiyan از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر حسین سلیمیان در تهران ، خیابان پیروزی ، بین خیابان دوم و سوم نیروی هوایی ، شماره 149 ، ساختمان بوستان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین سلیمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177417779 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین سلیمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین سلیمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین سلیمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین سلیمیان متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین سلیمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.