دکتر حسین رییس دانایی

دکتر حسین رییس دانایی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

19322
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص بیماری های چشم ( اصلاح عیوب انکساری با لیزر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران ، خیابان پیروزی ، مقابل خیابان سوم نیروی هوایی ، ساختمان پزشکان 202

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین رییس دانایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین رییس دانایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون بی نظیر هستن، بسیار بسیار با وجدانن، خوش برخورد و حاذق.

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از نظر علم پزشکی، پزشک حاذقی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین رییس داناییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین رییس دانایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین رییس دانایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین رییس دانایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین رییس دانایی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین رییس دانایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین رییس دانایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین رییس دانایی کجا است؟
دکتر حسین رییس دانایی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین رییس دانایی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین رییس دانایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین رییس دانایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین رییس دانایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین رییس دانایی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین رییس دانایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین رییس دانایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین رییس دانایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین رییس دانایی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حسین رییس دانایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین رییس دانایی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین رییس داناییدکتر حسین رییس دانایی dr hosein raeis danaei از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر حسین رییس دانایی در تهران ، خیابان پیروزی ، مقابل خیابان سوم نیروی هوایی ، ساختمان پزشکان 202 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین رییس دانایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177433051, 02177419893 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین رییس دانایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین رییس دانایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین رییس دانایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین رییس دانایی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین رییس دانایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.