دکتر علی اسماعیلی

دکتر علی اسماعیلی

تخصص گوش، حلق و بینی

جراح پلاستیک بینی و زیبایی صورت
تهران

کد نظام پزشکی

76410
%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو هیئت درمانی دانشگاه

عضو انجمن جراحان کانادا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران ، خیابان پاسداران ، بوستان هشتم ، پلاک 146 ، طبقه دوم ، واحد 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی اسماعیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی اسماعیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ایران
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص خوب و صحیح، خوش برخورد فضای مطب عالی

زهره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار متبحر هم درزمینه جراحی زیبایی و هم جراحی درمانی عمل جراحی ودرمانی بینی خواهرم به بهترین نحو انجام شد یکی از بهترین دکترها هستن

اشرف
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پیشنهاد می کنم.

مهسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار متبحر و خوش اخلاق که ارتباط خوبی با بیمار برقرار می‌کنند و تشخیص درست و دقیقی دارند.بیماری بنده را به درستی تشخیص داده ‌و عمل جراحی بنده که تومور در صورتم داشتم و خطر فلج عصب صورت را داشت با مهارت کامل انجام دادند بدون کوچکترین عارضه

صابره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سوالی اگر داشته باشید جواب میدهند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی اسماعیلیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی اسماعیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی اسماعیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی اسماعیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی اسماعیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی اسماعیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اسماعیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی اسماعیلی کجا است؟
دکتر علی اسماعیلی 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی اسماعیلی را ببینید.
+
آیا دکتر علی اسماعیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی اسماعیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی اسماعیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی اسماعیلی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی اسماعیلی چه زمانی است؟
دکتر علی اسماعیلی از روز شنبه 6 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی اسماعیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی اسماعیلی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر علی اسماعیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی اسماعیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی اسماعیلیدکتر علی اسماعیلی dr ali esmaeili از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر علی اسماعیلی در تهران ، خیابان پاسداران ، بوستان هشتم ، پلاک 146 ، طبقه دوم ، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی اسماعیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122583077 , 02122334126 , 09128168633 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی اسماعیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی اسماعیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی اسماعیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی اسماعیلی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی اسماعیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.