%100
پیشنهاد(از 17 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصص داخلی برد فوق تخصص کلیه

درمان بیماریهای کلیه و فشار خون بالا

در مطب فقط ویزیت و مشاوره انجام می شود

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران،خیابان پیروزی،روبروی خیابان پرستار،جنب بانک انصار،پلاک 231

تلفن:02177982698

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای توانیر، روبروی بیماستان دی، پلاک 4، طبقه 3،واحد 14

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید پیراسته را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید پیراسته بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%100
17 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار محترم و خوش برخوردی هستن و توضیحاتشون کامل هست.

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک خوش اخلاق و صبوری هستند تشخیص و دارو عالی بود

نوشین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسيار خوب

محمداسمعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فعلا جلسه اول بود رفتم خوب بودن تعریف ایشان را خیلی خوب شنیدم امیدوارم نتیجه ی مطلوب بگیرم

شیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمید پیراسته


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید پیراسته را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید پیراسته نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید پیراسته در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید پیراسته چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید پیراسته با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید پیراسته می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید پیراسته کجا است؟
دکتر حمید پیراسته 2 مطب در مطب خیابان پیروزی و مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید پیراسته را ببینید.
+
آیا دکتر حمید پیراسته امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید پیراسته در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید پیراسته در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید پیراسته متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید پیراسته چه زمانی است؟
دکتر حمید پیراسته از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید پیراسته در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید پیراسته چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر حمید پیراسته رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید پیراسته 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید پیراستهدکتر حمید پیراسته dr hamid pirasteh از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر حمید پیراسته در تهران،خیابان پیروزی،روبروی خیابان پرستار،جنب بانک انصار،پلاک 231 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید پیراسته می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177982698 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید پیراسته و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید پیراسته هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید پیراسته فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید پیراسته متخصص داخلی و فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید پیراسته مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.