دکتر هاشم احدی

دکتر هاشم احدی

تخصص چشم پزشکی

فوق تخصص قرنیه و لیزیک
تهران

کد نظام پزشکی

104753

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان پونک

آدرس:

تهران،ضلع شمالی میدان پونک،نبش کوچه سوم،مجتمع نسیم،پلاک 65،طبقه 3،واحد 5

تلفن:02144468489

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هاشم احدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پونک
ملاحظات

جهت جراحی همه بیمه ها پذیرفته می شود.

دکتر هاشم احدی
دکتر هاشم احدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هاشم احدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هاشم احدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هاشم احدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هاشم احدی چقدر است؟
هزینه ویزیت هاشم احدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم احدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هاشم احدی کجا است؟
دکترهاشم احدی مطب خیابان پونک مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هاشم احدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هاشم احدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم احدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هاشم احدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هاشم احدی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هاشم احدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هاشم احدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هاشم احدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هاشم احدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هاشم احدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هاشم احدی 0 از 5 است.

درباره دکتر هاشم احدیدکترهاشم احدی dr hashem ahadi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر هاشم احدی در تهران،ضلع شمالی میدان پونک،نبش کوچه سوم،مجتمع نسیم،پلاک 65،طبقه 3،واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هاشم احدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144468489 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هاشم احدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هاشم احدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هاشم احدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هاشم احدی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هاشم احدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.