دکتر امیر فدایی

دکتر امیر فدایی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

73505
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان پونک

آدرس:

تهران،میدان پونک،اشرفی شمالی،کوچه یکم رمضانی،پلاک 24 ،واحد 2

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر فدایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر فدایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حرمت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راهنمایی خوبی کردن و زمان زیادی برای معالجه گذاشتن و برای همهه سوالات مادرم در مورد مشکلشون پاسخگو بودن ازشون ممنون هستیم

سپیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

وقت گذاشتن برای بیمار و تشخیص خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیر فداییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر فدایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر فدایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر فدایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر فدایی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر فدایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر فدایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر فدایی کجا است؟
دکتر امیر فدایی 1 مطب در مطب خیابان پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر فدایی را ببینید.
+
آیا دکتر امیر فدایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر فدایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر فدایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر فدایی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر فدایی چه زمانی است؟
دکتر امیر فدایی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر فدایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر فدایی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر امیر فدایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر فدایی 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر فداییدکتر امیر فدایی dr amir fadaie از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر امیر فدایی در تهران،میدان پونک،اشرفی شمالی،کوچه یکم رمضانی،پلاک 24 ،واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر فدایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144466654 , 02144466653 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر فدایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر فدایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر فدایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر فدایی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر فدایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.