دکتر محمود خطیب

دکتر محمود خطیب

کد نظام پزشکی: 42766
0 (1 نظر)
٪0 پیشنهاد کاربران
1 نوبت موفق
در حال حاضر نوبت‌های این پزشک باز نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر محسن رستگار
دکتر محسن رستگار
عمومی
5
(17 نظر)
77 نوبت موفق
شیراز
اولین نوبت آزاد مطب:7 خرداد 1403
دکتر فیروزه غفاری
دکتر فیروزه غفاری
عمومی
4.3
(13 نظر)
178 نوبت موفق
شیراز
اولین نوبت آزاد مطب:9 خرداد 1403
دکتر حامد رضا گودرزی
دکتر حامد رضا گودرزی
ژنتیک پزشکی
4.8
(23 نظر)
470 نوبت موفق
شیراز
اولین نوبت آزاد مطب:7 خرداد 1403

درباره دکتر محمود خطیب

بیمارستان های همکار:

بیکارستان لبافی نژاد

نظرات درباره دکتر محمود خطیب

0
از 1 کاربر
%0
پیشنهاد کاربران

سوالات متداول راجع به دکتر محمود خطیب

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود خطیب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود خطیب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود خطیب در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمود خطیب چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود خطیب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود خطیب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمود خطیب کجا است؟
دکتر محمود خطیب در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
آیا دکتر محمود خطیب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود خطیب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمود خطیب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود خطیب متخصص ژنتیک پزشکی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود خطیب چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمود خطیب تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود خطیب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود خطیب چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمود خطیب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود خطیب 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمود خطیبدکتر محمود خطیب dr mahmoud khatib از دکترهای متخصص ژنتیک پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمود خطیب در تهران، خیابان کلاهدوز(دولت)بین اختیاریه و دیباجی جنوبی، پلاک ۱۱۱، ساختمان پزشکان ۴۵۰ غربی، طبقه اول، واحد ۱۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود خطیب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122570879 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود خطیب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود خطیب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود خطیب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود خطیب متخصص ژنتیک پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ژنتیک پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود خطیب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.