%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن

فلوشیپ جراحی پلاستیک بینی و صورت فلوشیپ جراحی زیبایی و ترمیمی صورت از اتریش

در مطب تمام جراحی های زیبایی سر و گردن، جراحی آندوسکوپیک بینی و سینوس انجام میشود

آدرس اینستاگرام: dr_alimeighani 

کد نظام پزشکی

74692

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، روبروی بیمارستان بقیه الله، ساختمان 135(شماره 203) طبقه فوقانی داروخانه اسلامی، واحد 7

تلفن:02188606389

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی میقانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی میقانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی میقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی میقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی میقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی میقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی میقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی میقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی میقانی کجا است؟
دکترعلی میقانی مطب خیابان ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی میقانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی میقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی میقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی میقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی میقانی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی میقانی چه زمانی است؟
دکتر علی میقانی از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی میقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی میقانی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر علی میقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی میقانی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی میقانیدکترعلی میقانی dr ali myghani از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر علی میقانی در تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، روبروی بیمارستان بقیه الله، ساختمان 135(شماره 203) طبقه فوقانی داروخانه اسلامی، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی میقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188606389 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی میقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی میقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی میقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی میقانی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی میقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.