سودابه گوهردوست

سودابه گوهردوست

کارشناس مامایی

کد نظام پزشکی

17110
%100
پیشنهاد(از 27 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به سودابه گوهردوست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران سودابه گوهردوست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%100
27 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واااقعا عالی همه در زمینه طبابت هم اخلاق و بسیار باحوصله وخوش برخورد ومهربون😍😍

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بزشک خیلی خوبی هستند. عالی.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوب

هادی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار خوش اخلاق مهربان ‌‌‌‌عالی

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سودابه گوهردوست

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سودابه گوهردوست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سودابه گوهردوست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سودابه گوهردوست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سودابه گوهردوست چقدر است؟
هزینه ویزیت سودابه گوهردوست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سودابه گوهردوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سودابه گوهردوست کجا است؟
دکتر سودابه گوهردوست در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا سودابه گوهردوست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سودابه گوهردوست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سودابه گوهردوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سودابه گوهردوست متخصص مامایی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سودابه گوهردوست چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سودابه گوهردوست تمام شده است. با مراجعه به پروفایل سودابه گوهردوست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سودابه گوهردوست چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به سودابه گوهردوست رای داده‌اند. میانگین امتیازی سودابه گوهردوست 5 از 5 است.

درباره سودابه گوهردوستدکتر سودابه گوهردوست soodabeh gohar doost از دکترهای متخصص مامایی بوشهر هستند. مطب سودابه گوهردوست در بوشهر - بلوار آیت الله طالقانی(صلح آباد) - خیابان خبرنگار - فرعی اول سمت راست واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سودابه گوهردوست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09398718544 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سودابه گوهردوست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سودابه گوهردوست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سودابه گوهردوست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سودابه گوهردوست متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سودابه گوهردوست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.