دکتر حسین یوسف فام

دکتر حسین یوسف فام

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی کولورکتال
تهران

کد نظام پزشکی

91366
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

تهران، خیابان ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله، پلاک 218، مجتمع پزشکان آریا، طبقه سوم، واحد 11

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین یوسف فام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین یوسف فام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

فائقه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

با سلام خدمت دکتر عزیز من امروز عمل فیستول آنال داشتم تحت درمانم از تشخیص ایشون و تا اینجا خیلی راضیم

سعید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشکی حاذق و خوش برخورد و با انصاف

پارسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوش اخلاق بودند. ولی خیلی راجع به بیماری ام توضیح ندادند.

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی عالی عالی

عبداله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص و درمان عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین یوسف فامسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین یوسف فام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین یوسف فام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین یوسف فام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین یوسف فام چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین یوسف فام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین یوسف فام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین یوسف فام کجا است؟
دکتر حسین یوسف فام 1 مطب در مطب خیابان ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین یوسف فام را ببینید.
+
آیا دکتر حسین یوسف فام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین یوسف فام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین یوسف فام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین یوسف فام متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین یوسف فام چه زمانی است؟
دکتر حسین یوسف فام از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین یوسف فام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین یوسف فام چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر حسین یوسف فام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین یوسف فام 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین یوسف فامدکتر حسین یوسف فام dr hosein yousef fam از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر حسین یوسف فام در تهران، خیابان ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله، پلاک 218، مجتمع پزشکان آریا، طبقه سوم، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین یوسف فام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188622818 , 02188622819 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین یوسف فام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین یوسف فام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین یوسف فام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین یوسف فام متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین یوسف فام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.