دکتر هادی سرمست

دکتر هادی سرمست

تخصص گوش، حلق و بینی

جراح پلاستیک بینی و صورت
تهران

کد نظام پزشکی

84809
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران ، خیابان پاسداران ، بوستان نهم ، ساختمان مهر ، پلاک 133 ، طبقه پنجم ، واحد 17

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هادی سرمست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هادی سرمست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ملگا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دكتر خوبى هستند

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چندتا از اشنایان پیش دکتر ویزیت شده بودن. منم که اومدم و خیلی راضی هستم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هادی سرمستسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هادی سرمست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی سرمست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هادی سرمست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هادی سرمست چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی سرمست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی سرمست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هادی سرمست کجا است؟
دکتر هادی سرمست 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هادی سرمست را ببینید.
+
آیا دکتر هادی سرمست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی سرمست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هادی سرمست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی سرمست متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هادی سرمست چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هادی سرمست تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی سرمست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هادی سرمست چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر هادی سرمست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هادی سرمست 5 از 5 است.

درباره دکتر هادی سرمستدکتر هادی سرمست dr hadi sarmast از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر هادی سرمست در تهران ، خیابان پاسداران ، بوستان نهم ، ساختمان مهر ، پلاک 133 ، طبقه پنجم ، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی سرمست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122793042, 02122793025 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی سرمست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی سرمست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی سرمست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی سرمست متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هادی سرمست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.