دکتر نازنین معینی

دکتر نازنین معینی

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

82628
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

شهرک غرب، ابتدای خوردین، جنب آتش نشانی، توحید چهارم ، پلاک4، طبقه 3

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نازنین معینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نازنین معینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حبیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بابت تخصص عالیش وبرخوردخوب وروحیه دادن به مریض واقعا خدا عمرهمچین دکتری روزیادکنه

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب و کامل بررسی کردن و حواب دادن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نازنین معینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نازنین معینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نازنین معینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نازنین معینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نازنین معینی چقدر است؟
هزینه ویزیت نازنین معینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین معینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نازنین معینی کجا است؟
دکتر نازنین معینی 1 مطب در مطب شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نازنین معینی را ببینید.
+
آیا دکتر نازنین معینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین معینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نازنین معینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نازنین معینی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نازنین معینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نازنین معینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نازنین معینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نازنین معینی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر نازنین معینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نازنین معینی 5 از 5 است.

درباره دکتر نازنین معینیدکتر نازنین معینی dr nazanin moieni از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر نازنین معینی در تهران، میدان توحید، ابتدای ستارخان، نبش کوثر یکم، ساختمان پزشکان کوثر، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نازنین معینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166926153 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نازنین معینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نازنین معینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نازنین معینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نازنین معینی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نازنین معینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.