دکتر مصطفی حیدری

دکتر مصطفی حیدری

کد نظام پزشکی: 80714
4.7 (13 نظر)
٪93 پیشنهاد کاربران
266 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مصطفی حیدری

مطب خیابان اشرفی اصفهانی
آدرس: تهران - تهران ، خیابان اشرفی اصفهانی ، بولوار مرزداران ، بعد از خیابان بهار ، ساختمان ایمان ، واحد 9 غربی
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر هادی خداپرست
دکتر هادی خداپرست
اعصاب و روان (روانپزشکی)
4.9
(66 نظر)
840 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:9 تیر 1403
دکتر آلاء قبادیان
دکتر آلاء قبادیان
اعصاب و روان (روانپزشکی)
4.8
(117 نظر)
475 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403
دکتر منصور آگاهی
دکتر منصور آگاهی
اعصاب و روان (روانپزشکی)
4.7
(181 نظر)
1218 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403

آدرس مطب دکتر مصطفی حیدری

مطب خیابان اشرفی اصفهانی
آدرس:
تهران ، خیابان اشرفی اصفهانی ، بولوار مرزداران ، بعد از خیابان بهار ، ساختمان ایمان ، واحد 9 غربی
تلفن:

نظرات درباره دکتر مصطفی حیدری

4.7
از 13 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%93
پیشنهاد کاربران
سمانه(1403/01/15)
(1403/01/15)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
آقای دکتر حال الانم رو بعد از خدا مدیون شما هستم همیشه دعا گوی شما هستم دکتر حیدری دکتری با وجدان و با سواد و با اخلاص هستند
الهه(1401/10/05)
(1401/10/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
هیچوقت حال منقلبی که داشتمو و به دکتر مراجعه کردم رو یادم نمیره..اینکه برای من ۱ساعت بیشتر موندن داخل مطلبشون رو یادم نمیره.. فقط از خدا میخوام هرجا هستن خدا یاورشون باشه💚💚
محسن(1401/09/18)
(1401/09/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
من اعتیاد به شیشه و افسردگی شدید داشتم وبیخوابیه عجیب که تمام مشکلاتم تحت نظر ایشون برطرف شد،واقعا بینظیر و بسیااار عالی هستن
حمید(1401/07/25)
نوبت دهی مطب
(1401/07/25)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
باتوجه به بیماری که داشتم خیلی عالی امیدوارم کردن وحداکثر در طول درمان یکماه تا حدود 90درصد از بیماری من به خوبی داره انجام میشه
علت مراجعه: اعتیاد / سوء مصرف مواد
مسعود(1401/07/25)
(1401/07/25)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
سلام من یکی از بیماری های حاد روانی رو گرفته بودم طوری که جز خودکشی راهی رو نمی‌دیدم ولی دکتر حیدری با درایت و درمان هوشمندانه منو کامل درمان کردند و الان به زندگی خیلی امید دارم جز بهترین ها هستند واقعا❤️
سعید(1401/07/11)
نوبت دهی مطب
(1401/07/11)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار متین، متعهد، با سواد و دلسوز.
علت مراجعه: مشاوره ازدواج

سوالات متداول راجع به دکتر مصطفی حیدری

چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی حیدری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مصطفی حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مصطفی حیدری کجا است؟
دکتر مصطفی حیدری 1 مطب در مطب خیابان اشرفی اصفهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مصطفی حیدری را ببینید.
آیا دکتر مصطفی حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مصطفی حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی حیدری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی حیدری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی حیدری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی حیدری چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر مصطفی حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی حیدری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مصطفی حیدریدکتر مصطفی حیدری dr mostafa heidari از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر مصطفی حیدری در تهران ، خیابان اشرفی اصفهانی ، بولوار مرزداران ، بعد از خیابان بهار ، ساختمان ایمان ، واحد 9 غربی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144254953 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی حیدری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.