دکتر آیدین پیرزه

دکتر آیدین پیرزه

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

79869
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان پونک

آدرس:

تهران، پونک، خیابان میرزابابایی، روبروی پارکینگ بوستان، بالای داروخانه دکتر وطن خواه

تلفن:02144486101

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، ونک، ابتدای کوچه صانعی، مجتمع بازار ونک، واحد 105

تلفن:02188788767

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آیدین پیرزه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آیدین پیرزه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

مهرنوش
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

خوب بودند، ممنونم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آیدین پیرزه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آیدین پیرزه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آیدین پیرزه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آیدین پیرزه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آیدین پیرزه چقدر است؟
هزینه ویزیت آیدین پیرزه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آیدین پیرزه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آیدین پیرزه کجا است؟
دکتر آیدین پیرزه 2 مطب در مطب خیابان پونک و مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آیدین پیرزه را ببینید.
+
آیا دکتر آیدین پیرزه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آیدین پیرزه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آیدین پیرزه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آیدین پیرزه متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آیدین پیرزه چه زمانی است؟
دکتر آیدین پیرزه از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آیدین پیرزه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آیدین پیرزه چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آیدین پیرزه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آیدین پیرزه 5 از 5 است.

درباره دکتر آیدین پیرزهدکتر آیدین پیرزه dr aidin pirzeh از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر آیدین پیرزه در تهران، پونک، خیابان میرزابابایی، روبروی پارکینگ بوستان، بالای داروخانه دکتر وطن خواه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آیدین پیرزه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144486101 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آیدین پیرزه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آیدین پیرزه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آیدین پیرزه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آیدین پیرزه متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آیدین پیرزه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.