دکتر راضیه امین السادات

دکتر راضیه امین السادات

دکترای روانشناسی

آمل

درباره‌ی پزشک

۱-عضو سازمان نظام روانشناسی ومشاوره جمهوری اسلامی ایران

۲-عضو انجمن علمی هیپنوتیزم بالینی ایران

۳-عضو انجمن علمی روانشناسی تربیتی ایران

۴-عضو انجمن مشاوره ایران

کد نظام پزشکی

10422

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

آمل، میدان 17 شهریور، روبروی ساختمان 15 خرداد، ساختمان نور، طبقه 4، مرکز مشاوره روانشناختی خانه جوان

تلفن:01144152252

افتخارات

۱-دکترا و کارشناس ارشد روانشناسی

۲-مدرس دانشگاه

۳-مدیر مرکزمشاوره روانشناختی خانه جوان آمل

۴- نماینده انجمن روانشناسی تربیتی در استان مازندران

۵- مربی مهارتهای زندگی

۶-مدرس کارگاههای آموزشی درحوزه های:خودآگاهی وعزت نفس وتحلیل رفتار متقابل ارتباط موثر(ta)،هیپنوتراپی و روان کاوی و روان درمانی قدرت بخشش و رهایی از خاطرات تلخ گذشته،آموزش تربیت جنسی و شکستهای عاطفی ومدیریت خشم

دوره های گذرانده شده:

۱-دوره جامع خانواده درمانی وزوج درمانی

۲-طرح واره درمانی

۳-دوره جامع درمان شناختی -رفتاری(cbt)

۴-سوپرویژن طرحواره درمانی

۵-درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش(act)

۶-سکسولوژی و سکس تراپی

۷-دوره جامع تئوری انتخاب و واقعیت درمانی با مدرک بین المللی موسسه گلسر

۸-دوره جامع هیپنوتیزم

۹-دوره جامع کودک و نوجوان با رویکرد شناختی -رفتاری و روان تحلیلی آدلری

۱۰- دوره جامع مشاوره پیش از ازدواج

۱۱- مربی آموزش مهارتهای زندگی

۱۲- دوره جامع خیانت زناشویی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر راضیه امین السادات بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور
ملاحظات

-درمان مشکلات و اختلالات روانشناختی(افسردگی،اضطراب،وسواس و ....)

۲-هیپنوتراپی

۳- مشاورکودک ونوجوان،خانواده،پیش از ازدواج

۴- زوج درمانی ۵- طرحواره درمانی ۶- سکس تراپی۷- روان کاوی و روان تحلیلی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر راضیه امین السادات، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر راضیه امین السادات
دکتر راضیه امین السادات

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر راضیه امین السادات را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راضیه امین السادات نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر راضیه امین السادات در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر راضیه امین السادات چقدر است؟
هزینه ویزیت راضیه امین السادات با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه امین السادات می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر راضیه امین السادات کجا است؟
دکترراضیه امین السادات مطب خیابان 17 شهریور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر راضیه امین السادات، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر راضیه امین السادات امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه امین السادات در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر راضیه امین السادات در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راضیه امین السادات متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر راضیه امین السادات چه زمانی است؟
دکتر راضیه امین السادات از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه امین السادات در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر راضیه امین السادات چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر راضیه امین السادات رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر راضیه امین السادات 0 از 5 است.

درباره دکتر راضیه امین السادات



دکترراضیه امین السادات dr raziye amin sadat از دکترهای متخصص روانشناسی آمل هستند. مطب دکتر راضیه امین السادات در آمل، میدان 17 شهریور، روبروی ساختمان 15 خرداد، ساختمان نور، طبقه 4، مرکز مشاوره روانشناختی خانه جوان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر راضیه امین السادات می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01144152252 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر راضیه امین السادات و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر راضیه امین السادات هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر راضیه امین السادات فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر راضیه امین السادات متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر راضیه امین السادات مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.