دکتر فریده شریفی پور

دکتر فریده شریفی پور

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)

تهران

کد نظام پزشکی

33598
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران ، پاسداران ، بوستان نهم ، پلاک 121 ، مجتمع پزشکی مهرگان ، واحد 2

تلفن:02122565129

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریده شریفی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریده شریفی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

منصوره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار بسیار دکتر عالی هستند و خیییلییی دقیق معاینه میکنن خدا حفطشون کنه 😍😍🥰🥰🥰

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خانم دکتر واقعا با سواد و درکارشان حرفه ای هستند. بعلاوه برخوردشان دوستانه میباشد و باحوصله و دقت معاینه میکنند.

نسرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

علم، مهارت و دقت کافی دارند.

جواد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر بسیار حاذقی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریده شریفی پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریده شریفی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریده شریفی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریده شریفی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریده شریفی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت فریده شریفی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده شریفی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریده شریفی پور کجا است؟
دکتر فریده شریفی پور 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریده شریفی پور را ببینید.
+
آیا دکتر فریده شریفی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریده شریفی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریده شریفی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریده شریفی پور متخصص چشم پزشکی و گلوکوم (آب سیاه) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریده شریفی پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فریده شریفی پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده شریفی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریده شریفی پور چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر فریده شریفی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریده شریفی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر فریده شریفی پوردکتر فریده شریفی پور dr farideh sharifipor از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر فریده شریفی پور در تهران ، پاسداران ، بوستان نهم ، پلاک 121 ، مجتمع پزشکی مهرگان ، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریده شریفی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122565129 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریده شریفی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریده شریفی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریده شریفی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریده شریفی پور متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریده شریفی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.