دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدرضا جمشیدی

دکتر محمدرضا جمشیدی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

تهران

کد نظام پزشکی

71312
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران،پاسداران، ابتدای بوستان نهم،پلاک 135،طبقه سوم

تلفن:02122774468

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا جمشیدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا جمشیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیرحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دقیق باسواد و کار بلد و با تجربه

امیرحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

مهربان کاربلد مسئولیت پذیر بی‌نظیر

مهتاب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده حرفه ای

سپهر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با حوصله ودقت به سوالات ما پاسخ دادند فکر میکنم پزشک خوبی هستند

صاحب جمال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

جناب دکتر جمشیدی پزشک بسیار ماهر و متبحری هستند، سال‌های متمادی پزشک مادر من بودند و من هم از روی اعتماد و اطمینان برای کارهای درمانی خدمت ایشون می‌رسم. به دیگر عزیزان هم ایشون رو توصیه می‌کنم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا جمشیدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاسداران
تهران - تهران،پاسداران، ابتدای بوستان نهم،پلاک 135،طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا جمشیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا جمشیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا جمشیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا جمشیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا جمشیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا جمشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا جمشیدی کجا است؟
دکتر محمدرضا جمشیدی 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا جمشیدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا جمشیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا جمشیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا جمشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا جمشیدی متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا جمشیدی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا جمشیدی از روز یکشنبه 20 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا جمشیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا جمشیدی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر محمدرضا جمشیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا جمشیدی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدرضا جمشیدی


دکتر محمدرضا جمشیدی dr mohamadreza jamshidi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمدرضا جمشیدی در تهران،پاسداران، ابتدای بوستان نهم،پلاک 135،طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا جمشیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122774468 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا جمشیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا جمشیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا جمشیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا جمشیدی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا جمشیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.