دکتر محمد ناصر عزیز زاده

دکتر محمد ناصر عزیز زاده

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

برد تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن

درمان سینوزست، کاهش شنوایی، آلرژی(آبریزش بینی،عطسه)، گرفتگی و پولیپ بینی، شکستگی بینی، توده های گردن، گرفتگی صدا، عفونت های گوش، سرگیجه، سردرد و وزوز گوش

در مطب شتشو وساکشن گوش با استفاده از میکروسکوپ گوش انجام می شود.

کد نظام پزشکی

۹۱۱۴۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان پونک

آدرس:

تهران،میدان پونک،خیابان میرزایی،بلوار عدل جنوبی،ساختمان پزشکان فتح،پلاک 46،طبقه چهارم،واحد 26

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد ناصر عزیز زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد ناصر عزیز زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پونک
دکتر محمد ناصر عزیز زاده
دکتر محمد ناصر عزیز زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد ناصر عزیز زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد ناصر عزیز زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد ناصر عزیز زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد ناصر عزیز زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد ناصر عزیز زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ناصر عزیز زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد ناصر عزیز زاده کجا است؟
دکتر محمد ناصر عزیز زاده 1 مطب در مطب خیابان پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد ناصر عزیز زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد ناصر عزیز زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ناصر عزیز زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد ناصر عزیز زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد ناصر عزیز زاده متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد ناصر عزیز زاده چه زمانی است؟
دکتر محمد ناصر عزیز زاده از روز سه شنبه 19 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ناصر عزیز زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد ناصر عزیز زاده چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محمد ناصر عزیز زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد ناصر عزیز زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد ناصر عزیز زادهدکتر محمد ناصر عزیز زاده dr mohammadnaser azizzade از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر محمد ناصر عزیز زاده در تهران،میدان پونک،خیابان میرزایی،بلوار عدل جنوبی،ساختمان پزشکان فتح،پلاک 46،طبقه چهارم،واحد 26 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد ناصر عزیز زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144481538 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد ناصر عزیز زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد ناصر عزیز زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد ناصر عزیز زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد ناصر عزیز زاده تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد ناصر عزیز زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.