%۹۸
پیشنهاد(از ۴۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی مغز واعصاب

درمان سردرد، تشنج وصرع، ام اس، سرگیجه، سکته مغزی، دیسک های ستون فقرات، ضعف های عضلانی و بیماریهای نخاع.

در مطب نوارمغز، سونوگرافی، عروق مغزی انجام می شود.

  

کد نظام پزشکی

۲۸۸۶۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان پونک

آدرس:

تهران،میدان پونک،خیابان میرزا بابایی،ساختمان پزشکان پونک،روبروی درب پارکینگ شهروند ،پلاک 38،طبقه 4

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک مرکزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهران جلالی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهران جلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴۶ کاربر)

%۹۸
۴۵ کاربر از ۴۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پونک
ملاحظات

نوار مغز برای بیماران در مطب انجام میشود.

دکتر مهران جلالی
دکتر مهران جلالی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهران جلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهران جلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهران جلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهران جلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهران جلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران جلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهران جلالی کجا است؟
دکتر مهران جلالی 1 مطب در مطب خیابان پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهران جلالی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهران جلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهران جلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهران جلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهران جلالی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهران جلالی چه زمانی است؟
دکتر مهران جلالی از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهران جلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهران جلالی چقدر است؟
تا کنون 46 نفر به دکتر مهران جلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهران جلالی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهران جلالیدکتر مهران جلالی dr mehran jalali از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر مهران جلالی در تهران،میدان پونک،خیابان میرزا بابایی،ساختمان پزشکان پونک،روبروی درب پارکینگ شهروند ،پلاک 38،طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهران جلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144442083 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهران جلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهران جلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهران جلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهران جلالی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهران جلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.