دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%95
پیشنهاد(از 39 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی بیماریهای داخلی، فوق تخصص بیماریهای روماتیسمی

درمان بیماریهای مفاصل و استخوان مثل آرتروز، روماتیسمها، انواع کمر درد، دیسکوپاتی ها و پوکی استخوان

در مطب تزریقات داخل مفصلی تراکم استخوان انجام می شود.

همکاری با بیمارستان های شرق تهران، بیمارستان تهرانپارس، بیمارستان الغدیر 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران،پیروزی، نبش خیابان سوم نیروی هوایی، روبروی داروخانه اطمینان

تلفن:02177480405

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرتضی رمضانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرتضی رمضانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 39 کاربر)

%95
37 کاربر از 39 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فهیمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر عالی بودند. از برخورد خوبی که داشتن و کاملا به حرفهای مریض توجه کردن و در مقابل مریض صبور خلاصه اخلاق عالی داشتن خیلی راضیم.

آیت اله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

فریبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک حاذقی هستند.

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوب با حوصله

مبینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من دو ساله پیش ایشون میرم خداروشکر میکنم ک این دکترو سر راه من قرار داد رو دستشون دکتر نیست اخلاق خوب با حوصله تشخیص عالی درمان فوق العاده خدا بهشون سلامتی و طول عمر باعزت بده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرتضی رمضانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پیروزی
تهران - تهران،پیروزی، نبش خیابان سوم نیروی هوایی، روبروی داروخانه اطمینان


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو120,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی رمضانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی رمضانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی رمضانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرتضی رمضانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی رمضانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی رمضانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرتضی رمضانی کجا است؟
دکتر مرتضی رمضانی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرتضی رمضانی را ببینید.
+
آیا دکتر مرتضی رمضانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی رمضانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرتضی رمضانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی رمضانی متخصص داخلی و بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی رمضانی چه زمانی است؟
دکتر مرتضی رمضانی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی رمضانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی رمضانی چقدر است؟
تا کنون 39 نفر به دکتر مرتضی رمضانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی رمضانی 5 از 5 است.
درباره دکتر مرتضی رمضانی


دکتر مرتضی رمضانی dr morteza ramezani از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر مرتضی رمضانی در تهران،پیروزی، نبش خیابان سوم نیروی هوایی، روبروی داروخانه اطمینان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی رمضانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177480405 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی رمضانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی رمضانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی رمضانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی رمضانی متخصص داخلی و فوق تخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی رمضانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.