دکتر شایسته میراعلایی

دکتر شایسته میراعلایی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۵۷۱۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات درمانگاه طوبی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی، چهارراه فرزانه، خیابان داوودآبادی غربی، نبش کوچه کمالی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شایسته میراعلایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شایسته میراعلایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

درمانگاه طوبی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شایسته میراعلایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر شایسته میراعلایی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر شایسته میراعلایی
دکتر شایسته میراعلایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شایسته میراعلایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شایسته میراعلایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شایسته میراعلایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شایسته میراعلایی چقدر است؟
هزینه ویزیت شایسته میراعلایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شایسته میراعلایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شایسته میراعلایی کجا است؟
دکتر شایسته میراعلایی 1 مطب در درمانگاه طوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شایسته میراعلایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شایسته میراعلایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شایسته میراعلایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شایسته میراعلایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شایسته میراعلایی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و مشاوره متنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شایسته میراعلایی چه زمانی است؟
دکتر شایسته میراعلایی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شایسته میراعلایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شایسته میراعلایی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شایسته میراعلایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شایسته میراعلایی 5 از 5 است.

درباره دکتر شایسته میراعلاییدکتر شایسته میراعلایی dr shayesteh miralaei از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر شایسته میراعلایی در تهران، خیابان پیروزی، خیابان نبرد شمالی، چهارراه فرزانه، خیابان داوودآبادی غربی، نبش کوچه کمالی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شایسته میراعلایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02133259001 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شایسته میراعلایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شایسته میراعلایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شایسته میراعلایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شایسته میراعلایی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شایسته میراعلایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.