کد نظام پزشکی

۲۹۸۳۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان جنت آباد

آدرس:

تهران، جنت آباد شمالی،بالاتر از ایرانپارس، نبش خیابان گلستان شرقی، پلاک 317، طبقه اول، واحد 2

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حوریه مرتضوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جنت آباد
ملاحظات

دکتر حوریه مرتضوی
دکتر حوریه مرتضوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حوریه مرتضوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حوریه مرتضوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حوریه مرتضوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حوریه مرتضوی چقدر است؟
هزینه ویزیت حوریه مرتضوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حوریه مرتضوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حوریه مرتضوی کجا است؟
دکتر حوریه مرتضوی 1 مطب در مطب خیابان جنت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حوریه مرتضوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حوریه مرتضوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حوریه مرتضوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حوریه مرتضوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حوریه مرتضوی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حوریه مرتضوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حوریه مرتضوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حوریه مرتضوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حوریه مرتضوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حوریه مرتضوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حوریه مرتضوی 0 از 5 است.

درباره دکتر حوریه مرتضویدکتر حوریه مرتضوی dr hoorieh mortazavi از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر حوریه مرتضوی در تهران، جنت آباد شمالی،بالاتر از ایرانپارس، نبش خیابان گلستان شرقی، پلاک 317، طبقه اول، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حوریه مرتضوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144816011 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حوریه مرتضوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حوریه مرتضوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حوریه مرتضوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حوریه مرتضوی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حوریه مرتضوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.