دکتر محمدعلی صادقی

دکتر محمدعلی صادقی

تخصص داخلی

تهران

کد نظام پزشکی

60863

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان جنت آباد

آدرس:

تهران،جنت آباد شمالی، بالاتر از نیایش، نبش بهارستان 16، بالای داروخانه دکتر وحدتی، طبقه اول، سمت راست

تلفن:02144814937

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بیمه تامین اجتماعی
  • بیمه خدمات درمانی سلامت
  • بیمه نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدعلی صادقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدعلی صادقی
نوبت مطب خیابان جنت آباد
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران،جنت آباد شمالی، بالاتر از نیایش، نبش بهارستان 16، بالای داروخانه دکتر وحدتی، طبقه اول، سمت راست
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 9 آذر ساعت 19:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی صادقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی صادقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی صادقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی صادقی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی صادقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدعلی صادقی کجا است؟
دکتر محمدعلی صادقی 1 مطب در مطب خیابان جنت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدعلی صادقی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدعلی صادقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی صادقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدعلی صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی صادقی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی صادقی چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی صادقی از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی صادقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی صادقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدعلی صادقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی صادقی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدعلی صادقیدکتر محمدعلی صادقی dr mohammad ali sadeghi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر محمدعلی صادقی در تهران،جنت آباد شمالی، بالاتر از نیایش، نبش بهارستان 16، بالای داروخانه دکتر وحدتی، طبقه اول، سمت راست واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی صادقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144814937 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی صادقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی صادقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی صادقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی صادقی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی صادقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.