دکتر فیروزه میرزایی

دکتر فیروزه میرزایی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

75438
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فیروزه میرزایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فیروزه میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوقالعاده هستن خانم دکتر و تشخیصاشون مثل اخلاقشون بیسته

هستی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک خوش برخورد و باحوصله ای هستن

منصوره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با اخلاقند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فیروزه میرزاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فیروزه میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فیروزه میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فیروزه میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فیروزه میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت فیروزه میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فیروزه میرزایی کجا است؟
دکتر فیروزه میرزایی 1 مطب در مطب خیابان مرزداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فیروزه میرزایی را ببینید.
+
آیا دکتر فیروزه میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فیروزه میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فیروزه میرزایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فیروزه میرزایی چه زمانی است؟
دکتر فیروزه میرزایی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فیروزه میرزایی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فیروزه میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فیروزه میرزایی 5 از 5 است.

درباره دکتر فیروزه میرزاییدکتر فیروزه میرزایی dr firoozeh mirzaei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر فیروزه میرزایی در تهران، اشرفی اصفهانی، خیابان مرزداران، نرسیده به پل یادگار امام، ساختمان نگین آسمان، بلوک D، طبقه اول، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فیروزه میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144258165 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فیروزه میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فیروزه میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فیروزه میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فیروزه میرزایی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فیروزه میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.