دکتر سعید ماهپور

دکتر سعید ماهپور

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

23333

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان مرزداران

آدرس:

تهران، خیابان مرزداران، نرسیده به پل یادگار امام، ساختمان نگین آسمان، بلوک D، طبقه دوم، واحد 8

بیمه‌های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • تامین اجتماعی
  • بانک سپه
  • جانبازان
  • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید ماهپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید ماهپورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید ماهپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید ماهپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید ماهپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید ماهپور چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید ماهپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید ماهپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید ماهپور کجا است؟
دکتر سعید ماهپور 1 مطب در مطب خیابان مرزداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید ماهپور را ببینید.
+
آیا دکتر سعید ماهپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید ماهپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید ماهپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید ماهپور متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید ماهپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید ماهپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید ماهپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید ماهپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سعید ماهپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید ماهپور 0 از 5 است.

درباره دکتر سعید ماهپوردکتر سعید ماهپور dr saeid mahpoor از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر سعید ماهپور در تهران، خیابان مرزداران، نرسیده به پل یادگار امام، ساختمان نگین آسمان، بلوک D، طبقه دوم، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید ماهپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144258128- 09123595433 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید ماهپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید ماهپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید ماهپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید ماهپور متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید ماهپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.