دکتر مسعود سمیعی

دکتر مسعود سمیعی

کد نظام پزشکی: 21877
0 (1 نظر)
٪0 پیشنهاد کاربران
2 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مسعود سمیعی

مطب خیابان پاسداران
آدرس: تهران - تهران، پاسداران، نبش گلستان دوم، جنب پاساژ امیر، ساختمان 355، طبقه 2
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر محمد مهدی تقدیری
دکتر محمد مهدی تقدیری
کودکان و نوزادان
4.8
(251 نظر)
4952 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:19 تیر 1403
دکتر شیرین تهرانی طریقت
دکتر شیرین تهرانی طریقت
کودکان و نوزادان
5
(13 نظر)
136 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:6 تیر 1403
دکتر علی اکبر رهبری منش
دکتر علی اکبر رهبری منش
کودکان و نوزادان
5
(210 نظر)
3072 نوبت موفق
تهران
اولین نوبت آزاد مطب:4 تیر 1403

آدرس مطب دکتر مسعود سمیعی

مطب خیابان پاسداران
آدرس:
تهران، پاسداران، نبش گلستان دوم، جنب پاساژ امیر، ساختمان 355، طبقه 2
تلفن:

نظرات درباره دکتر مسعود سمیعی

0
از 1 کاربر
%0
پیشنهاد کاربران

سوالات متداول راجع به دکتر مسعود سمیعی

چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود سمیعی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود سمیعی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود سمیعی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مسعود سمیعی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود سمیعی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود سمیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مسعود سمیعی کجا است؟
دکتر مسعود سمیعی 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مسعود سمیعی را ببینید.
آیا دکتر مسعود سمیعی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود سمیعی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مسعود سمیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود سمیعی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود سمیعی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسعود سمیعی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود سمیعی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود سمیعی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مسعود سمیعی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود سمیعی 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مسعود سمیعیدکتر مسعود سمیعی dr masoud samei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر مسعود سمیعی در تهران، پاسداران، نبش گلستان دوم، جنب پاساژ امیر، ساختمان 355، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود سمیعی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122540454 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود سمیعی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود سمیعی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود سمیعی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود سمیعی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود سمیعی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.