دکتر رحیم رحمتی

دکتر رحیم رحمتی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

22887

درباره‌پزشک

زوج درمانگر، مشاوره قبل از ازدواج، سکس تراپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، شهید کلاهدوز، چهارراه قنات، ساختمان 222، طبقه سوم، واحد 13

تلفن:02122592251

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رحیم رحمتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رحیم رحمتی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاسداران
تهران - تهران، پاسداران، شهید کلاهدوز، چهارراه قنات، ساختمان 222، طبقه سوم، واحد 13


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رحیم رحمتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رحیم رحمتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رحیم رحمتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رحیم رحمتی چقدر است؟
هزینه ویزیت رحیم رحمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم رحمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رحیم رحمتی کجا است؟
دکتر رحیم رحمتی 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رحیم رحمتی را ببینید.
+
آیا دکتر رحیم رحمتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم رحمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رحیم رحمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رحیم رحمتی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رحیم رحمتی چه زمانی است؟
دکتر رحیم رحمتی از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رحیم رحمتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رحیم رحمتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر رحیم رحمتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رحیم رحمتی 0 از 5 است.
درباره دکتر رحیم رحمتی


دکتر رحیم رحمتی dr rahim rahmati از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر رحیم رحمتی در تهران، پاسداران، شهید کلاهدوز، چهارراه قنات، ساختمان 222، طبقه سوم، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رحیم رحمتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122592251 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رحیم رحمتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رحیم رحمتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رحیم رحمتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رحیم رحمتی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رحیم رحمتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.