دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر پرویز حبیب الله زاده

دکتر پرویز حبیب الله زاده

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی ستون فقرات
تهران

کد نظام پزشکی

13990
%97
پیشنهاد(از 33 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، بلوار ایران زمین، بیمارستان بهمن

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پرویز حبیب الله زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پرویز حبیب الله زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 33 کاربر)

%97
32 کاربر از 33 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  13 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون تبحر و مهارت بالایی دارند. کاملا درست تشخیص دادن و کلی هم در مورد ام ار ای بنده توضیح دادند....

شایان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

راضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر عالیییی هستند من پیششون جراحی دیسک کمر انجام دادم خیلی راضیم چند ساله میگذره

شیما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

جلسه اول بود که پیش ایشان رفتم هنوز تا نتیجه نهایی زمان زیادی مانده اما مانند پزشک های دیگر همان جلسه اول فیزیوتراپی و ... تجویز نکردند، فقط ورزش توصیه کردند و گفتند در صورت عدم بهبود با ورزش، فیزیوتراپی تجویز میکنند، از نظر برخورد و احترام به مراجعین‌ هم بسیار محترم و با حوصله هستند.

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر پرویز حبیب الله زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهرک غرب
تهران - تهران، شهرک غرب، بلوار ایران زمین، بیمارستان بهمن


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پرویز حبیب الله زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پرویز حبیب الله زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پرویز حبیب الله زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پرویز حبیب الله زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت پرویز حبیب الله زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز حبیب الله زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پرویز حبیب الله زاده کجا است؟
دکتر پرویز حبیب الله زاده 1 مطب در مطب شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر پرویز حبیب الله زاده را ببینید.
+
آیا دکتر پرویز حبیب الله زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز حبیب الله زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پرویز حبیب الله زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پرویز حبیب الله زاده متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پرویز حبیب الله زاده چه زمانی است؟
دکتر پرویز حبیب الله زاده از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پرویز حبیب الله زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پرویز حبیب الله زاده چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر پرویز حبیب الله زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پرویز حبیب الله زاده 5 از 5 است.
درباره دکتر پرویز حبیب الله زاده


دکتر پرویز حبیب الله زاده dr parviz habibollahzadeh از دکترهای متخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر پرویز حبیب الله زاده در تهران، شهرک غرب، بلوار ایران زمین، بیمارستان بهمن واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پرویز حبیب الله زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09120292511 , 02122581482 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پرویز حبیب الله زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پرویز حبیب الله زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پرویز حبیب الله زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پرویز حبیب الله زاده متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پرویز حبیب الله زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.