دکتر علی محمد عبدلیان

دکتر علی محمد عبدلیان

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

47845

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان نسیم، واحد 1

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

اطلاعات مطب میدان پونک

آدرس:

تهران، میدان پونک، ساختمان ساعت، پلاک 2، طبقه 3، واحد 7

تلفن:02122389028

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی محمد عبدلیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علی محمد عبدلیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی محمد عبدلیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی محمد عبدلیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی محمد عبدلیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی محمد عبدلیان چقدر است؟
هزینه ویزیت علی محمد عبدلیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد عبدلیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی محمد عبدلیان کجا است؟
دکتر علی محمد عبدلیان 2 مطب در مطب خیابان پیروزی و مطب میدان پونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علی محمد عبدلیان را ببینید.
+
آیا دکتر علی محمد عبدلیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد عبدلیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی محمد عبدلیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی محمد عبدلیان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی محمد عبدلیان چه زمانی است؟
دکتر علی محمد عبدلیان از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد عبدلیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی محمد عبدلیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر علی محمد عبدلیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی محمد عبدلیان 0 از 5 است.

درباره دکتر علی محمد عبدلیاندکتر علی محمد عبدلیان dr ali mohammad abdolian از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر علی محمد عبدلیان در تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان نسیم، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی محمد عبدلیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177468418,02177176914 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی محمد عبدلیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی محمد عبدلیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی محمد عبدلیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی محمد عبدلیان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی محمد عبدلیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.