%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

کد نظام پزشکی

71821

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، نبش خیابان سوم نیرو هوایی، روبروی داروخانه اطمینان

تلفن:02177475566

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهرام یوسف پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهرام یوسف پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
دکتر شهرام یوسف پور
دکتر شهرام یوسف پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهرام یوسف پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهرام یوسف پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهرام یوسف پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهرام یوسف پور چقدر است؟
هزینه ویزیت شهرام یوسف پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام یوسف پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهرام یوسف پور کجا است؟
دکترشهرام یوسف پور مطب خیابان پیروزی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهرام یوسف پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهرام یوسف پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام یوسف پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهرام یوسف پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهرام یوسف پور متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهرام یوسف پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهرام یوسف پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام یوسف پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهرام یوسف پور چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر شهرام یوسف پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهرام یوسف پور 5 از 5 است.

درباره دکتر شهرام یوسف پوردکترشهرام یوسف پور dr shahram yosefpoor از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر شهرام یوسف پور در تهران، خیابان پیروزی، نبش خیابان سوم نیرو هوایی، روبروی داروخانه اطمینان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهرام یوسف پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177475566 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهرام یوسف پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهرام یوسف پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهرام یوسف پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهرام یوسف پور متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهرام یوسف پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.