دکتر منصوره گرگین زاده

دکتر منصوره گرگین زاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ جراحی درون‌بین (لاپاراسکوپی)
تهران

کد نظام پزشکی

125223
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب آیت الله کاشانی

آدرس:

تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بین شاهین و جنت‌آباد جنوبی، کوچه بیدار، پلاک 1، طبقه اول

تلفن:02144093233

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصوره گرگین زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصوره گرگین زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ارائه توضیحات لازم و کافی درباره مشکل و راهنمایی جهت اقدامات بعدی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منصوره گرگین زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصوره گرگین زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصوره گرگین زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصوره گرگین زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصوره گرگین زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت منصوره گرگین زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره گرگین زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصوره گرگین زاده کجا است؟
دکتر منصوره گرگین زاده 1 مطب در مطب آیت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصوره گرگین زاده را ببینید.
+
آیا دکتر منصوره گرگین زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره گرگین زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصوره گرگین زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصوره گرگین زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصوره گرگین زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منصوره گرگین زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره گرگین زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصوره گرگین زاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر منصوره گرگین زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصوره گرگین زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر منصوره گرگین زادهدکتر منصوره گرگین زاده dr mansoreh gorginzadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر منصوره گرگین زاده در تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بین شاهین و جنت‌آباد جنوبی، کوچه بیدار، پلاک 1، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصوره گرگین زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144093233 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصوره گرگین زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصوره گرگین زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصوره گرگین زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصوره گرگین زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصوره گرگین زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.