دکتر هما ایرانمنش

دکتر هما ایرانمنش

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی، لاپاراسکوپی
تهران

کد نظام پزشکی

85068
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان بهمن

بیمارستان محب کوثر

بیمارستان صارم

بیمارستان عرفان نیایش

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان فاطمی

آدرس:

تهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار، پلاک 39، واحد 11

تلفن:02188801600

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هما ایرانمنش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هما ایرانمنش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرشته
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعااااااا عاااااالییییی بهترین دکتررررر مااااه یدونه باشه رو دستش نباشه واقعاااا من مثل این دکتر جایی ندیدم خدا بهشون سلامتی بده 🙏🏼🙏🏼💋💋♥️♥️🌹🌹👑👑

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هما ایرانمنشسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هما ایرانمنش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هما ایرانمنش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هما ایرانمنش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هما ایرانمنش چقدر است؟
هزینه ویزیت هما ایرانمنش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هما ایرانمنش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هما ایرانمنش کجا است؟
دکتر هما ایرانمنش 1 مطب در مطب خیابان فاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هما ایرانمنش را ببینید.
+
آیا دکتر هما ایرانمنش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هما ایرانمنش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هما ایرانمنش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هما ایرانمنش متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هما ایرانمنش چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هما ایرانمنش تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هما ایرانمنش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هما ایرانمنش چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر هما ایرانمنش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هما ایرانمنش 5 از 5 است.

درباره دکتر هما ایرانمنشدکتر هما ایرانمنش dr homa iranmanesh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر هما ایرانمنش در تهران، میدان فاطمی، خیابان جویبار، پلاک 39، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هما ایرانمنش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188801600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هما ایرانمنش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هما ایرانمنش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هما ایرانمنش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هما ایرانمنش متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هما ایرانمنش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.