%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

کد نظام پزشکی

43520

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان نسیم، طبقه اول، واحد 4

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناصر توکلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر توکلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پیروزی
ملاحظات

توجه توجه بیماران گرامی

کسانی که به بیماری covid 19 مبتلا شده اند و یا هر نوع واکسن covid 19 را تزریق کرده و دچار هر یک از علائم زیر شده اند جهت پیشگیری از عوارض بعدی حتمآ مراجعه نمایند :

۱- درد در اندام فوقانی و یا تحتانی و یا ستون فقرات

۲- احساس ضعف در عضلات اندام فوقاتی و یا تحتانی و یا سایر عضلات بدن

۳- احساس کاهش قدرت بدنی در فعالیتهای روزانه

۴- خستگی مفرط ، عرق کردن زیاد ، کاهش انرژی بدن هنگام فعالیت های معمولی

۵- احساس کم آوردن نفس و آه کشیدن های متوالی و تنفس های عمیق

۶- کاهش قدرت عضلانی بدن ، ریزش مو ، کاهش وزن

دکتر ناصر توکلی
دکتر ناصر توکلی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر توکلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر توکلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر توکلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر توکلی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر توکلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر توکلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر توکلی کجا است؟
دکترناصر توکلی مطب خیابان پیروزی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ناصر توکلی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر توکلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر توکلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر توکلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر توکلی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر توکلی چه زمانی است؟
دکتر ناصر توکلی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر توکلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر توکلی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر ناصر توکلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر توکلی 5 از 5 است.

درباره دکتر ناصر توکلیدکترناصر توکلی dr naser tavakoli از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر ناصر توکلی در تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان نسیم، طبقه اول، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر توکلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177466600,02177463300,09010290502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر توکلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر توکلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر توکلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر توکلی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر توکلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.