فرحناز پرهیزکار

فرحناز پرهیزکار

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

7117/26963264

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان نسیم، طبقه اول، واحد 1

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بانک صادرات
  • بانک تجارت
  • بانک کشاورزی
  • بانک ملت

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فرحناز پرهیزکار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از فرحناز پرهیزکارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فرحناز پرهیزکار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرحناز پرهیزکار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فرحناز پرهیزکار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فرحناز پرهیزکار چقدر است؟
هزینه ویزیت فرحناز پرهیزکار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فرحناز پرهیزکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فرحناز پرهیزکار کجا است؟
دکتر فرحناز پرهیزکار 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فرحناز پرهیزکار را ببینید.
+
آیا فرحناز پرهیزکار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرحناز پرهیزکار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فرحناز پرهیزکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرحناز پرهیزکار متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فرحناز پرهیزکار چه زمانی است؟
دکتر فرحناز پرهیزکار از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فرحناز پرهیزکار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فرحناز پرهیزکار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فرحناز پرهیزکار رای داده‌اند. میانگین امتیازی فرحناز پرهیزکار 0 از 5 است.

درباره فرحناز پرهیزکاردکتر فرحناز پرهیزکار dr farhnaz parhizkar از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب فرحناز پرهیزکار در تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان نسیم، طبقه اول، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فرحناز پرهیزکار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177176914 , 02177468418 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فرحناز پرهیزکار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فرحناز پرهیزکار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فرحناز پرهیزکار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فرحناز پرهیزکار متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فرحناز پرهیزکار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.