دکتر محمدعلی افسری

دکتر محمدعلی افسری

کد نظام پزشکی: 20609
فوق تخصص جراحی قفسه صدری (جراحی توراکس)
5 (6 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
138 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محمدعلی افسری

مطب خیابان پاسداران
آدرس: تهران - تهران، پاسداران، نبش گلستان دوم، پلاک 355، مجتمع امیر، طبقه 3، واحد 10
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 6 تیر | 17:30

درباره دکتر محمدعلی افسری

متخصص جراحی عمومی، فوق تخصص جراحی قفسه سینه و ریه (توراکس)، فلوی جراحی پیوند ریه از تورنتوی کانادا

درمان بیماران ریوی، گوارشی، پستان و تیرویید

در مطب تست ریوی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان‌های بعثت، بیمارستان امام رضا، بیمارستان کیان، بیمارستان تهرانپارس و سایر درمانگاه های خیریه جوادالائمه و اصحاب الحسین 

آدرس مطب دکتر محمدعلی افسری

مطب خیابان پاسداران
آدرس:
تهران، پاسداران، نبش گلستان دوم، پلاک 355، مجتمع امیر، طبقه 3، واحد 10
تلفن:

نظرات درباره دکتر محمدعلی افسری

5
از 6 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
امیر حسین(1402/12/01)
نوبت دهی مطب
(1402/12/01)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار دکتر حاذقی هستن ...من و پسرم هر دو بیمار آقای دکتر هستیم .واقعا وقت میزارن برای بیمار .با حوصله .داروهاشون عالی .هر چی از خوبی آقای دکتر بگم کمه
یونس(1402/11/17)
نوبت دهی مطب
(1402/11/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پزشک خوبی هستند
غزال(1402/06/28)
نوبت دهی مطب
(1402/06/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار باحوصله و صبور و با دقت
محمدرضا(1402/02/17)
نوبت دهی مطب
(1402/02/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پزشک باسواد و با تجربه‌ای هستن. برای بیمار وقت میگذارن. صبور و با حوصله . مؤدب و خوش‌برخورد. چندین ساله که به ایشون مراجعه میکنم برای بیماری برونشیت ریوی و سینوزیت. بسیار راضی هستم
مجتبی(1400/06/23)
نوبت دهی مطب
(1400/06/23)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار پزشک توانا و با تجربه بسیار صبور و با کمال آرامش برای بیمارشون وقت میذارن
مریم(1400/03/04)
نوبت دهی مطب
(1400/03/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
حرف های دکتر به من آرامش داد و استرس بیماری رو دیگه ندارم

سوالات متداول راجع به دکتر محمدعلی افسری

چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدعلی افسری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدعلی افسری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدعلی افسری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محمدعلی افسری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدعلی افسری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی افسری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محمدعلی افسری کجا است؟
دکتر محمدعلی افسری 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدعلی افسری را ببینید.
آیا دکتر محمدعلی افسری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی افسری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محمدعلی افسری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدعلی افسری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدعلی افسری چه زمانی است؟
دکتر محمدعلی افسری از روز چهارشنبه 6 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدعلی افسری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدعلی افسری چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر محمدعلی افسری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدعلی افسری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محمدعلی افسریدکتر محمدعلی افسری dr mohammad ali afsari از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمدعلی افسری در تهران، پاسداران، نبش گلستان دوم، پلاک 355، مجتمع امیر، طبقه 3، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدعلی افسری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122545353 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدعلی افسری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدعلی افسری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدعلی افسری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدعلی افسری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدعلی افسری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.