دکتر ماندانا اکبری

دکتر ماندانا اکبری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

86244
%100
پیشنهاد(از 20 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ماندانا اکبری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماندانا اکبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%100
20 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار حاذق و خوش برخوردی هستند، من چند سال تحت نظرشون هستم

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی پزشک با حوصله،شنوا،مهربون،اصلا دنبال منفعت خودشون نیستند دنبال سلامت مادر و‌ فرزندان من بودند.

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار با تجربه

نرجس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده دکتر باحوصله ای بودند عالیییی بودن

سپیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیصشون خوب بود ممنونم از لطفشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ماندانا اکبری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماندانا اکبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماندانا اکبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماندانا اکبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماندانا اکبری چقدر است؟
هزینه ویزیت ماندانا اکبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا اکبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماندانا اکبری کجا است؟
دکتر ماندانا اکبری 2 مطب در مطب خیابان پیروزی و مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ماندانا اکبری را ببینید.
+
آیا دکتر ماندانا اکبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا اکبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماندانا اکبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماندانا اکبری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماندانا اکبری چه زمانی است؟
دکتر ماندانا اکبری از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماندانا اکبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماندانا اکبری چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر ماندانا اکبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماندانا اکبری 5 از 5 است.

درباره دکتر ماندانا اکبریدکتر ماندانا اکبری dr mandana akbari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر ماندانا اکبری در تهران، خیابان پیروزی، روبروی خیابان پنجم نیرو هوایی، ساختمان نسیم، طبقه سوم، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماندانا اکبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177150329 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماندانا اکبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماندانا اکبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماندانا اکبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماندانا اکبری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماندانا اکبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.