شقایق خنجری

شقایق خنجری

کارشناس ارشد تغذیه

رژیم درمانی
تهران

کد نظام پزشکی

ت-3649
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان آیت الله کاشانی

آدرس:

تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بین خیابان شاهین و جنت آباد، کوچه دوم شرقی، ساختمان آپادانا، پلاک 12، واحد 3

تلفن:02186086722

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به شقایق خنجری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران شقایق خنجری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من مشکل تیروئید داشتم. پیش ایشون ده کیلو کم کردم. راضی بودم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از شقایق خنجری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شقایق خنجری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شقایق خنجری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شقایق خنجری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شقایق خنجری چقدر است؟
هزینه ویزیت شقایق خنجری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شقایق خنجری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شقایق خنجری کجا است؟
دکتر شقایق خنجری 1 مطب در مطب خیابان آیت الله کاشانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل شقایق خنجری را ببینید.
+
آیا شقایق خنجری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شقایق خنجری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شقایق خنجری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شقایق خنجری متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شقایق خنجری چه زمانی است؟
دکتر شقایق خنجری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شقایق خنجری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شقایق خنجری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به شقایق خنجری رای داده‌اند. میانگین امتیازی شقایق خنجری 5 از 5 است.

درباره شقایق خنجریدکتر شقایق خنجری shaghayegh khanjari از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب شقایق خنجری در تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بین خیابان شاهین و جنت آباد، کوچه دوم شرقی، ساختمان آپادانا، پلاک 12، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شقایق خنجری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186086722 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شقایق خنجری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شقایق خنجری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شقایق خنجری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شقایق خنجری متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شقایق خنجری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.