دکتر ابوذر فیجان

دکتر ابوذر فیجان

تخصص ارتوپدی

شیراز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

کد نظام پزشکی

108521

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند، روبروی خیابان هفت تیر(20 متری سینما سعدی) ، کوچه شهید عبائیان ، ساختمان نشاط ، طبقه چهارم

تلفن:07132319619

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوذر فیجان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوذر فیجان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
دکتر ابوذر فیجان
دکتر ابوذر فیجان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوذر فیجان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوذر فیجان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوذر فیجان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوذر فیجان چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوذر فیجان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوذر فیجان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوذر فیجان کجا است؟
دکترابوذر فیجان مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوذر فیجان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوذر فیجان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوذر فیجان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوذر فیجان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوذر فیجان متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوذر فیجان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ابوذر فیجان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوذر فیجان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوذر فیجان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر ابوذر فیجان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوذر فیجان 5 از 5 است.

درباره دکتر ابوذر فیجاندکترابوذر فیجان dr abozar fijan از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر ابوذر فیجان در شیراز ، خیابان زند، روبروی خیابان هفت تیر(20 متری سینما سعدی) ، کوچه شهید عبائیان ، ساختمان نشاط ، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوذر فیجان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319619 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوذر فیجان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوذر فیجان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوذر فیجان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوذر فیجان متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوذر فیجان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.