دکتر سعید غلامی نژاد

دکتر سعید غلامی نژاد

تخصص ارتوپدی

شیراز

کد نظام پزشکی

112684
%80
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

رتبه برتر بورد تخصصی، عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران و AOسوییس 

جراح استخوان و مفاصل، شکستگیها، درمان اسیبهای ورزشی، زانو شامل پارگی رباط صلیبی ومنیسک زانو به روش ارتروسکوپیک، تعویض مفصل زانو و لگن، درمان پارگی دیسک کمر و دردهای مزمن ستون فقرات

درمان ارتروز، دیسک کمر و گردن، پوکی استخوان، خارپاشنه، شکستگیها و دررفتگیها، جراحی زانو و لگن، تعویض مفصل زانو و لگن، درمان پارگی تاندونی شانه و شانه منجمد، تنگی کانال نخاعی، منیسک زانو 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان شایان

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید غلامی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید غلامی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%80
4 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

فریبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد و مودب

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر مهربان ، دلسوز، باخدا

سید علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک خوش اخلاق،متین و صبور. انجام معاینه دقیق،توضیح در مورد بیماری و... تشخیص عالی

بنیتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تشخیص خوبی نداشتند.

خدیجه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی صبورانه به همه ی مشکلات مفاصلم گوش کردن بعد هم طریقه درمان رو بهم گفتن،من بخاطر معده ام نمیتونستم داروهای مسکن استفاده کنم، ایشون بدون اینکه من چیزی بگم مسکن ها رو حذف کردن برام.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سعید غلامی نژاد
نوبت مطب زند
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان شایان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:20
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید غلامی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید غلامی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید غلامی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید غلامی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید غلامی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید غلامی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید غلامی نژاد کجا است؟
دکتر سعید غلامی نژاد 1 مطب در مطب زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید غلامی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر سعید غلامی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید غلامی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید غلامی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید غلامی نژاد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید غلامی نژاد چه زمانی است؟
دکتر سعید غلامی نژاد از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید غلامی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید غلامی نژاد چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر سعید غلامی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید غلامی نژاد 4 از 5 است.

درباره دکتر سعید غلامی نژاددکتر سعید غلامی نژاد dr saeid gholami nezhad از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر سعید غلامی نژاد در شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان شایان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید غلامی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317615,07132319182 ,09176858061 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید غلامی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید غلامی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید غلامی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید غلامی نژاد متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید غلامی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.