دکتر کاوه عبادی برنا

دکتر کاوه عبادی برنا

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

تخصص داخلی

اهواز

کد نظام پزشکی

95146
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان
 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، فلکه سوم، خیابان میهن شرقی، مجتمع دکتر مقدر، طبقه 4، واحد 7

تلفن:06133367451

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کاوه عبادی برنا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کاوه عبادی برنا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

تبسم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار حاذق و خوش برخوردی هستند

کفایت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی

منیجه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

محسن
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالي هستند.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر کاوه عبادی برنا
نوبت مطب کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - اهواز، کیانپارس، فلکه سوم، خیابان میهن شرقی، مجتمع دکتر مقدر، طبقه 4، واحد 7

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کاوه عبادی برنا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کاوه عبادی برنا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کاوه عبادی برنا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کاوه عبادی برنا چقدر است؟
هزینه ویزیت کاوه عبادی برنا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه عبادی برنا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کاوه عبادی برنا کجا است؟
دکتر کاوه عبادی برنا 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کاوه عبادی برنا را ببینید.
+
آیا دکتر کاوه عبادی برنا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه عبادی برنا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کاوه عبادی برنا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کاوه عبادی برنا متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کاوه عبادی برنا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کاوه عبادی برنا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کاوه عبادی برنا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کاوه عبادی برنا چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر کاوه عبادی برنا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کاوه عبادی برنا 5 از 5 است.

درباره دکتر کاوه عبادی برنادکتر کاوه عبادی برنا dr kaveh ebadi borna از دکترهای متخصص داخلی اهواز هستند. مطب دکتر کاوه عبادی برنا در اهواز، کیانپارس، فلکه سوم، خیابان میهن شرقی، مجتمع دکتر مقدر، طبقه 4، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کاوه عبادی برنا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133367451 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کاوه عبادی برنا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کاوه عبادی برنا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کاوه عبادی برنا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کاوه عبادی برنا متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کاوه عبادی برنا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.