%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی بیماری های داخلی و فوق تخصص گوارش وکبد  

درمان بیماری های دستگاه گوارش شامل معده و روده، بیماری های کبد و کیسه صفرا، سوُهاضمه، چاقی، کبد چرب، یبوست، اسهال، زخم معده، سرطان های معده و روده، زردی چشم و پوست و بی اشتهایی.

در مطب اندوسکوپی و کلونوسکوپی با تجهیزات پیشرفته انجام می شود.

کد نظام پزشکی

74891

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 12 متری غربی، ساختمان پزشکان سپید، طبقه 3،

تلفن:09169116825

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سیده نیما آقا محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده نیما آقا محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان کیانپارس
ملاحظات

زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود، که با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد. 

دکتر سیده نیما آقا محمدی
دکتر سیده نیما آقا محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده نیما آقا محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده نیما آقا محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده نیما آقا محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده نیما آقا محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده نیما آقا محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده نیما آقا محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده نیما آقا محمدی کجا است؟
دکترسیده نیما آقا محمدی مطب خیابان کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیده نیما آقا محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیده نیما آقا محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده نیما آقا محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده نیما آقا محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده نیما آقا محمدی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده نیما آقا محمدی چه زمانی است؟
دکتر سیده نیما آقا محمدی از روز دوشنبه 7 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده نیما آقا محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده نیما آقا محمدی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر سیده نیما آقا محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده نیما آقا محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر سیده نیما آقا محمدیدکترسیده نیما آقا محمدی dr seyyedeh nima agha mohammadi از دکترهای متخصص داخلی اهواز هستند. مطب دکتر سیده نیما آقا محمدی در اهواز، کیانپارس، نبش خیابان 12 متری غربی، ساختمان پزشکان سپید، طبقه 3، واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده نیما آقا محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09169116825 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده نیما آقا محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده نیما آقا محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده نیما آقا محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده نیما آقا محمدی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده نیما آقا محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.