دکتر ابوالفضل علی اکبری

دکتر ابوالفضل علی اکبری

تخصص ارتوپدی

جراح تخصصی زانو
کرمان

کد نظام پزشکی

77963
%97
پیشنهاد(از 64 کاربر)

درباره‌پزشک

ارتوپدي. جراح استخوان و مفاصل. ارتروسكوپي و اسيب هاي ورزشي ، رباطهاي صليبي. زانو مينيسك , تعويض مفصل زانو و هيپ ، ستون

فقرات  

در مطب گچ گيري انجام میشود

همکاری با بيمارستان كارمانيا. ارجمند. سيدالشهدا  

آدرس سایت دکتر: www.drabolfazlaliakbari .com  

  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان خاتم الانبیاء، طبقه دوم، واحد27

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوالفضل علی اکبری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالفضل علی اکبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 64 کاربر)

%97
62 کاربر از 64 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  41 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

بتول
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار حاذق و خیلی با حوصله به مشکل بیمار توجه می‌کنند، تشخیص عالی می‌دهند با خوشرویی به بیمار امید بهبودی می‌دهند ان شاءالله در کارشان موفق باشند

معظمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب

قنبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

آقای دکتر کار بلد و متخصص هستن

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا عالی و مجرب و دلسوز

زهره السادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خدارو شکر عالی هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ابوالفضل علی اکبریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالفضل علی اکبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل علی اکبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل علی اکبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل علی اکبری چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل علی اکبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل علی اکبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالفضل علی اکبری کجا است؟
دکتر ابوالفضل علی اکبری 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابوالفضل علی اکبری را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالفضل علی اکبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل علی اکبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالفضل علی اکبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل علی اکبری متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالفضل علی اکبری چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل علی اکبری از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل علی اکبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالفضل علی اکبری چقدر است؟
تا کنون 64 نفر به دکتر ابوالفضل علی اکبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالفضل علی اکبری 5 از 5 است.

درباره دکتر ابوالفضل علی اکبریدکتر ابوالفضل علی اکبری dr abollfazl ali akbari از دکترهای متخصص ارتوپدی کرمان هستند. مطب دکتر ابوالفضل علی اکبری در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان خاتم الانبیاء، طبقه دوم، واحد27 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالفضل علی اکبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09162764729-03432447742 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالفضل علی اکبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالفضل علی اکبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالفضل علی اکبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالفضل علی اکبری متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالفضل علی اکبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.