دکتر فریبا بیگ زاده

دکتر فریبا بیگ زاده

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه
کرمان
%100
پیشنهاد(از 24 کاربر)

کد نظام پزشکی

80964

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان جهاد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب، بلوار جهاد، بین کوچه 1و3، ساختمان پزشکان ثامن الحجج، طبقه4، واحد 1

تلفن:03432224382

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • دانا

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریبا بیگ زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریبا بیگ زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 24 کاربر)

%100
24 کاربر از 24 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جهاد
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فریبا بیگ زاده، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر فریبا بیگ زاده
دکتر فریبا بیگ زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریبا بیگ زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریبا بیگ زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریبا بیگ زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریبا بیگ زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فریبا بیگ زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا بیگ زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریبا بیگ زاده کجا است؟
دکترفریبا بیگ زاده مطب خیابان جهاد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریبا بیگ زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریبا بیگ زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا بیگ زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریبا بیگ زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریبا بیگ زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریبا بیگ زاده چه زمانی است؟
دکتر فریبا بیگ زاده از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریبا بیگ زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریبا بیگ زاده چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر فریبا بیگ زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریبا بیگ زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر فریبا بیگ زادهدکترفریبا بیگ زاده dr fariba beig zade از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرمان هستند. مطب دکتر فریبا بیگ زاده در کرمان، چهارراه طهماسب، بلوار جهاد، بین کوچه 1و3، ساختمان پزشکان ثامن الحجج، طبقه4، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریبا بیگ زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432224382 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریبا بیگ زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریبا بیگ زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریبا بیگ زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریبا بیگ زاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریبا بیگ زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.