دکتر فروغ فرج پور

دکتر فروغ فرج پور

تخصص داخلی

کرمان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۲۱۸۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان خاتم الانبیاء، طبقه اول، واحد16

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فروغ فرج پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فروغ فرج پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲ کاربر)

%۱۰۰
۲ کاربر از ۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب آباد
ملاحظات

لطفا کلیه مدارک قبلی بیمار و داروهای مصرفی زمان مراجعه به مطب همراه باشد.

در مطب نوار قلب گرفته میشود.

مشاوره قبل از عمل انجام میشود.

دیابت و فشار خون در مطب ویزیت میشوند.

دکتر فروغ فرج پور
دکتر فروغ فرج پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فروغ فرج پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فروغ فرج پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فروغ فرج پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فروغ فرج پور چقدر است؟
هزینه ویزیت فروغ فرج پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ فرج پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فروغ فرج پور کجا است؟
دکتر فروغ فرج پور 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فروغ فرج پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فروغ فرج پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ فرج پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فروغ فرج پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فروغ فرج پور متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فروغ فرج پور چه زمانی است؟
دکتر فروغ فرج پور از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ فرج پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فروغ فرج پور چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فروغ فرج پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فروغ فرج پور 5 از 5 است.

درباره دکتر فروغ فرج پوردکتر فروغ فرج پور dr frogh faraj poor از دکترهای متخصص تخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر فروغ فرج پور در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان خاتم الانبیاء، طبقه اول، واحد16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فروغ فرج پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432455310 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فروغ فرج پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فروغ فرج پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فروغ فرج پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فروغ فرج پور تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فروغ فرج پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.