دکتر عباس قاسمی

دکتر عباس قاسمی

تخصص داخلی

تهران
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

غدد، گوارش، ریه، استخوان و مفاصل، کلیه و مجاری ادراری، خون، قلب، عفونی، تست تنفسی ( اسپیرومتری )، نوار قلب تخصصی

کد نظام پزشکی

94853

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب تهرانسر

آدرس:

تهران، تهرانسر، بلوار اصلی، خیابان 18، پلاک 9، ساختمان دی، طبقه 5، واحد 18

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس قاسمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس قاسمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانسر
دکتر عباس قاسمی
دکتر عباس قاسمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس قاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس قاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس قاسمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس قاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس قاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس قاسمی کجا است؟
دکترعباس قاسمی مطب تهرانسر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عباس قاسمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عباس قاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس قاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس قاسمی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس قاسمی چه زمانی است؟
دکتر عباس قاسمی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس قاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس قاسمی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر عباس قاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس قاسمی 5 از 5 است.

درباره دکتر عباس قاسمیدکترعباس قاسمی dr abbas ghasemi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر عباس قاسمی در تهران، تهرانسر، بلوار اصلی، خیابان 18، پلاک 9، ساختمان دی، طبقه 5، واحد 18 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس قاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144584692 , 02144584035 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس قاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس قاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس قاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس قاسمی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس قاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.