دکتر سامان قهرمانی

دکتر سامان قهرمانی

تخصص ارتوپدی

هشتگرد
%97
پیشنهاد(از 29 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص ارتوپدی، شکسته‌بندی، ستون فقرات، تعویض مفاصل

کد نظام پزشکی

61842

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب هشتگرد

آدرس:

هشتگرد، بلوار امام، کوچه خیبر، طبقه سوم فروشگاه سالمی

تلفن:02644234164

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سامان قهرمانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سامان قهرمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 29 کاربر)

%97
28 کاربر از 29 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  11 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هشتگرد
دکتر سامان قهرمانی
دکتر سامان قهرمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سامان قهرمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سامان قهرمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سامان قهرمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سامان قهرمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سامان قهرمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سامان قهرمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سامان قهرمانی کجا است؟
دکترسامان قهرمانی مطب هشتگرد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سامان قهرمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سامان قهرمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سامان قهرمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سامان قهرمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سامان قهرمانی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سامان قهرمانی چه زمانی است؟
دکتر سامان قهرمانی از روز چهارشنبه 23 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سامان قهرمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سامان قهرمانی چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر سامان قهرمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سامان قهرمانی 5 از 5 است.

درباره دکتر سامان قهرمانیدکترسامان قهرمانی dr saman ghahremani از دکترهای متخصص ارتوپدی هشتگرد هستند. مطب دکتر سامان قهرمانی در هشتگرد، بلوار امام، کوچه خیبر، طبقه سوم فروشگاه سالمی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سامان قهرمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02644234164 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سامان قهرمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سامان قهرمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سامان قهرمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سامان قهرمانی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سامان قهرمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.