دکتر فرهاد نادری نیا

دکتر فرهاد نادری نیا

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب، جراحی قاعده جمجمه و عروق مغز، جراحی ديسک وستون فقرات 

درمان تومورها و خونريزی های مغز و قاعده جمجمه، ضايعات عروقي مغز، تمام ضايعات و بيماريهای مربوط به ستون فقرات، سر درد، درد كمر، سياتيک و ساير قسمتهای ستون فقرات.

همکاری با بیمارستان آتیه.

آدرس سایت: www.dr.naderinia.com  

کد نظام پزشکی

۵۴۵۲۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، جنب بیمارستان آتیه، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر فرهاد نادری نیا بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

۰ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک غرب
ملاحظات

زمان نوبت دهی صرفا مربوط به حضور در مطب می باشد، با توجه به شلوغی مطب، مدت زمان معطلی تا حدود 120 دقیقه ممکن است باشد.لطفا صبور باشید.

دکتر فرهاد نادری نیا
دکتر فرهاد نادری نیا
دکتر فرهاد نادری نیا از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر فرهاد نادری نیا در تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، جنب بیمارستان آتیه، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد نادری نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09192702276-02188367369 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد نادری نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد نادری نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد نادری نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد نادری نیا تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.