دکتر فرهاد نادری نیا

دکتر فرهاد نادری نیا

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

54523
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی جراحی مغز و اعصاب، جراحی قاعده جمجمه و عروق مغز، جراحی ديسک وستون فقرات 

درمان تومورها و خونريزی های مغز و قاعده جمجمه، ضايعات عروقي مغز، تمام ضايعات و بيماريهای مربوط به ستون فقرات، سر درد، درد كمر، سياتيک و ساير قسمتهای ستون فقرات.

همکاری با بیمارستان آتیه.

آدرس سایت: www.dr.naderinia.com  

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب شهرک غرب

آدرس:

تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، جنب بیمارستان آتیه، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه 3

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد نادری نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد نادری نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

ریحانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار حاذقی هستن .با تجویز درست آقای دکتر مشکل کمردردم کاملا خوب شد

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر نادرنیا خیلی خوش برخورد وبا تجربه هستند قبلا هم بخاطر بیماری عصب سه قلو تحت نظر دکتر بودم وبعداز جراحی بهبود یافتم عالی هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرهاد نادری نیاسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد نادری نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد نادری نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد نادری نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد نادری نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد نادری نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد نادری نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد نادری نیا کجا است؟
دکتر فرهاد نادری نیا 1 مطب در مطب شهرک غرب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد نادری نیا را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد نادری نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد نادری نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد نادری نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد نادری نیا متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد نادری نیا چه زمانی است؟
دکتر فرهاد نادری نیا از روز شنبه 6 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد نادری نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد نادری نیا چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فرهاد نادری نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد نادری نیا 4 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد نادری نیادکتر فرهاد نادری نیا dr farhad naderinia از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر فرهاد نادری نیا در تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، جنب بیمارستان آتیه، ساختمان پزشکان آتیه، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد نادری نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09192702276-02188367369 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد نادری نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد نادری نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد نادری نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد نادری نیا متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد نادری نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.