%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی زنان، زایمان و فلوشیپ لاپاروسکوپی دوره ۹ ماهه نازایی دوره سونوگرافی

درمان نازایی، لاپاروسکوپی، مراقبت غربالگری دوران حاملگی، عمل های زنان و اورو زنیکولوزی، عمل های هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی در رابطه با نازایی

همکاری با بیمارستان شفا

کد نظام پزشکی

20733

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 2، واحد 82

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریدون قمری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریدون قمری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور جدید
دکتر فریدون قمری
دکتر فریدون قمری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریدون قمری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریدون قمری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریدون قمری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریدون قمری چقدر است؟
هزینه ویزیت فریدون قمری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون قمری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریدون قمری کجا است؟
دکترفریدون قمری مطب خیابان 17 شهریور جدید مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریدون قمری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریدون قمری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون قمری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریدون قمری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریدون قمری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریدون قمری چه زمانی است؟
دکتر فریدون قمری از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون قمری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریدون قمری چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر فریدون قمری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریدون قمری 5 از 5 است.

درباره دکتر فریدون قمریدکترفریدون قمری dr fereidon ghamari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر فریدون قمری در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 2، واحد 82 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریدون قمری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0415570109-0415537932 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریدون قمری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریدون قمری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریدون قمری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریدون قمری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریدون قمری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.