دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فریدون قمری

دکتر فریدون قمری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

20733
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد تخصصی زنان، زایمان و فلوشیپ لاپاروسکوپی دوره ۹ ماهه نازایی دوره سونوگرافی

درمان نازایی، لاپاروسکوپی، مراقبت غربالگری دوران حاملگی، عمل های زنان و اورو زنیکولوزی، عمل های هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی در رابطه با نازایی

همکاری با بیمارستان شفا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 2، واحد 82

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریدون قمری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریدون قمری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

حمید
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر عالی هستن فقط بعد درمان و اتفاق افتادن بارداری به مریضشون اهمیت نمیدن

سحر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی بودن

اسماعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر عالی هستن

زهرا محمدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب هستند.

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من ده سالی که ازدواج کردم دکترهای زیادی رفتم به من امید زندگی ندادند گفتن تو اصلن بچه دار نمیشی. یهویی تلفنم زنگ خورد برنداشتم بازم زنگ خورد گوشیو باز کردم دوستم بوداونم ۱۰سال ازدواج کرده بود گفت پدر شدم گفتم چجوری از آسمون بچه داد.گفت یک استادی هست دکتر فریدون قمری میگن محشره همه را امیدوار میکنه.من گفتم بیخیال ۱۰تا دکتر رفتم امید به زندگی ندادن.این میکنه دوستم گفت برو شانستو امتحان کن شاید ازامتحان قبول شی.منم یا علی گفتم رفتم پیش دکتر اونم ازمن آزمایش اسپرم داد نگاه کرد گفت بیمه داری گفتم بلی نوشت یک عالمه برام دارو نوشت بعد دکتر به من گفت وارکوسل انجام دادی.گفتم نه گفت برو انجام بده بعداز ۲ماه بیا.. داروهاراهم استفاده کن .به امید آن روز

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریدون قمری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور جدید
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 2، واحد 82


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریدون قمری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریدون قمری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریدون قمری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریدون قمری چقدر است؟
هزینه ویزیت فریدون قمری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون قمری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریدون قمری کجا است؟
دکتر فریدون قمری 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریدون قمری را ببینید.
+
آیا دکتر فریدون قمری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون قمری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریدون قمری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریدون قمری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریدون قمری چه زمانی است؟
دکتر فریدون قمری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون قمری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریدون قمری چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر فریدون قمری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریدون قمری 5 از 5 است.
درباره دکتر فریدون قمری


دکتر فریدون قمری dr fereidon ghamari از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر فریدون قمری در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، برج آذربایجان، طبقه 2، واحد 82 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریدون قمری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0415570109-0415537932 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریدون قمری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریدون قمری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریدون قمری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریدون قمری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریدون قمری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.