دکتر نازیلا دزنابی

دکتر نازیلا دزنابی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تبریز

کد نظام پزشکی

52918
%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان های همکار:

عالی نسب، شمس، امیر المومنین

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تبریز، سربالایی ولیعصر، روبه روی خیابان نظامی، ساختمان صدر، طبقه 5

تلفن:04133330868

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نازیلا دزنابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نازیلا دزنابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر، پزشکی با اخلاق و تشخیص وی در مورد بیماری بسیار عالی میباشد من که ایشان را به عنوان بهترین دکتر قبول دارم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نازیلا دزنابی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ولیعصر
تبریز - تبریز، سربالایی ولیعصر، روبه روی خیابان نظامی، ساختمان صدر، طبقه 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نازیلا دزنابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نازیلا دزنابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نازیلا دزنابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نازیلا دزنابی چقدر است؟
هزینه ویزیت نازیلا دزنابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نازیلا دزنابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نازیلا دزنابی کجا است؟
دکتر نازیلا دزنابی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نازیلا دزنابی را ببینید.
+
آیا دکتر نازیلا دزنابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نازیلا دزنابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نازیلا دزنابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نازیلا دزنابی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نازیلا دزنابی چه زمانی است؟
دکتر نازیلا دزنابی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نازیلا دزنابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نازیلا دزنابی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر نازیلا دزنابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نازیلا دزنابی 3 از 5 است.
درباره دکتر نازیلا دزنابی


دکتر نازیلا دزنابی dr nazila doznabi از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تبریز هستند. مطب دکتر نازیلا دزنابی در تبریز، سربالایی ولیعصر، روبه روی خیابان نظامی، ساختمان صدر، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نازیلا دزنابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133330868 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نازیلا دزنابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نازیلا دزنابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نازیلا دزنابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نازیلا دزنابی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نازیلا دزنابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.